Netová plantáž - fandům Sonyericssonu T300 a světa fantasy.

Archív: Duben 2003

Gamez.cz

Na tomto serveru je velké množství flashových her, které byste si měli odzkoušet. Ale nejsou tu pouze hry, ale i návody s recenzemi na hry. Myslím si, že je to jedna z nejlepších stránek, na které najdete flashové hry.
Hry najdete v sekci Xtra -> on-line hry.
Hry:
Bomberman
Na 2X.straně najdete Bombermana. Nejlepší na Bombermanovi je multiplayer, kdy […]

Na tomto serveru je velké množství flashových her, které byste si měli odzkoušet. Ale nejsou tu pouze hry, ale i návody s recenzemi na hry. Myslím si, že je to jedna z nejlepších stránek, na které najdete flashové hry.

Hry najdete v sekci Xtra -> on-line hry.

Hry:

Bomberman

Na 2X.straně najdete Bombermana. Nejlepší na Bombermanovi je multiplayer, kdy můžete hrát se svými kamarády po netu. Nedoporučoval bych sbírání lebek v červených polích… Ty totiž přinášejí smůlu :).

Adresa:

  • www.gamez.cz - zrušena

Úterý 15. 4. 2003 | V rubrice Nezařazené | Bez komentáře »

Dungeon Keeper

Dungeon Kepeer je hra, ve které musíte být zlí…
Cílem je totiž ovládnutí světa a k tomuto účelu máte spoustu skvělých obludek…

Na začátku máte pouze srdce dungeonu a několik impů, které můžete popohánět jednoduchým plesknutím, ale pozor, aby vám nepokapali. Nejdříve označte k vykopání cestu ke zlatu, tu šikovní impíci vykopou a vy budete boháči… Máte peníze, ale kam je dát? No tak postavíme pokladnici. No a teď by to chtělo už nějaké ty potvůrky, takže jim nechte vykopat cestičku až k portálu a postavíte jim výkrmnu a líheň. POZOR!!! Některé breberky se mezi sebou nesnáší(pavouk x moucha)… Po chvilce se vám začnou objevovat. A stavíte jim cvičiště, mučírny, kovárny, knihovny atd… Nakonec jen začnete více kopat a narazíte na nepřátele, které celkem snadno udoláte.

Hra je celkem jednoduchá, záživná, ale s těžších levelů se obtížnost zvušuje. Nejhorší jsou různé magické vychytávky, na kterých mi pomřelo nejvíce obludek.

Pokud máte chvilku času, tak zkuste převtělení, je to docela sranda pobíhat kolem jako pavouk, či brouk…

Obrázky ze hry:

MaskotMapa světaSado?Zloun

Pondělí 14. 4. 2003 | V rubrice Nezařazené | Bez komentáře »

Darkelf

Ve 21:38 2.11.2004 proběhla aktualizace. Vsatly mi všechny vlasy, když jsem to po delší době(rok?) přečetl. Proto jsem článek drobet zazáplatoval.


Konkurence

Darkelf se řadí mezi on-line stragické pařby. Patří žánru fantasy stejně jako Reddragon, který mu spolu s Meliorannis konkuruje. Darkelf je podle mého názoru jednodušší na pochopení, než Reddragon.

Stručně, jasně …

Hrajete za jednu z nekolika ras (elfove, temni elfove, trpaslici, hobiti, lidi, skřety, nekromanty,…), po registraci dostanete náhodně vybranou zemi na kontinentu, který jste si vybrali. při registraci si můžete určit i vlajku, která bude vaší zástavou. Potom si ještě vyberete ligu ve které chcete hrát.

Cílem hry je sesadit temného vládce. Abyste mohli provést revoluci, musíte mít 7zemí pod svou nadvládou a každé z těchto zemí postavit Velkou magickou věž. Dá to celkem fušku, ale stojí to zato :)… Pokud si na začátku určíte vhodnou strategii, tak jste potom celkem v pohodě.

pokračování

Neděle 6. 4. 2003 | V rubrice Nezařazené | 2 komentáře

Klikni TOPlist