Netová plantáž - fandům Sonyericssonu T300 a světa fantasy.

Archív: Duben 2004

Typologický test

Tento test je pro tebe, necti si odpovedi, dokud ho nedokoncis. Podvadel bys pouze sam sebe a vysledky by te uz tolik nepotesily. Jedna se o zajimavy typologicky test. Zkus to, a POSTUPNE posouvej strankou po jednotlivych instrukcich.
(prosim nesvindluj :)

Uchovej si tento test pro sebe a posli ho dale svym pratelum (vcetne me). Moje body jsou uvedeny v predmetu teto zpravy. Nenakukuj dopredu, ale posouvej textem tak, jak budes odpovidat na otazky. Odpovidej na to, jaky(a) jsi nyni, nikoliv jaky(a) jsi byl(a). Priprav si papir a propisku nebo tuzku. Toto je pry opravdovy test, ktery je dnes podavan zamestnancum v mnoha velkych korporacich. Napomaha jim k zlepseni porozumeni pro stavajici i potencionalni zakazniky. Je to pouze 10 prostych otazek, tak zacni psat a uzij si vesele vysledky.

1. Kdy se citis nejlepe?

a) rano

b) behem odpoledne a v podvecer

c) pozde v noci

2. Obvykle chodis:

a) spise rychle, dlouhymi kroky

b) spise rychle, kratkymi sviznymi kroky

c) mene rychle, vzprimene, s rovnym pohledem

d) mene rychle, s pohledem k zemi

e) velmi pomalu

3. Kdyz mluvis s lidmi,

a) stojis se zkrizenyma rukama

b) ruce mas spjate

c) jednu ci obe ruce mas zalozene po boku

d) dotykas se osoby, ke ktere mluvis

e) pohravas si s uchem, mnes si bradu nebo uhlazujes vlasy

pokračování

Sobota 24. 4. 2004 | V rubrice Nezařazené | Bez komentáře »

Co je to dračí doupě?

Jedná se o hru na hrdiny. Je možné, že už jste tento pojem slyšeli, ale nemáte tušení co znamená. To vůbec nevadí, protože k hraní dračího doupěte vůbec nepotřebujete vědět, co je to hra na hrdiny, prostě ji hrajete… Ale i tak se můžu pokusit vám to velmi jednoduše vysvětlit a to na příkladu. Vraťte se do svých dětských let, kdy jste si v noci před spaním představovali jací jste hrdinní rytíři zachraňující unešené princezny, zabíjející zlé draky, že jste Robin Hood, Xena, či nějaká mrštná amazonka. Předpokládám, že se vám mnohokrát zachtělo být oním hrdinou, či hrdinkou. A toužili jste je ovládat. Vžili jste se do jejich jednání a toužili jste prožívat dobrodružství vašich hrdinů.


O co jde?

Dračí doupě vám to umožní a jediné co k tomu potřebujete je kousek papíru, tužka, pár kostek a to nejdůležitější, vaše fantazie. Jedině pokud máte dostatečně bujnou fantazii, můžete se vžít do své postavy, vašeho hrdiny. Chcete být válečníkem, jež jedním máchnutím mečem prosekne dračí šupiny, moudrým kouzelníkem, který máchnutím ruky odsoudí k hrstku zommbíků k další smrti, mrštným zlodějem, který dokáže nepozorovaně proniknout do uzemí zamořeného nepřáteli, šíleným alchymistou, jež nezalekne se ani těch nejstrašnějších démonů, nebo je pro vás ten pravý hraničář(?), znalec přírody, zvířat a boje? To je jen na vás. Vaše postava si může být příslušníkem některé z několika ras. Může patřit mezi barbary, kteří se nevzdávají a v boji leccos zastanou, mezi krolly, kválečné kolosy, se kterými se nezahrává, trpaslíky, houževnaté a vytrvalé kováře a válečníky, kudůky, mazané chemiky, hobity, bezstarostné mužíky, elfy, moudré učence a skvělé lučištníky, anebo může být příslušníkem lidské rasy, pro něž překážky znamenají jen čas. Vidíte, výběr je bohatý.

pokračování

Sobota 10. 4. 2004 | V rubrice Dračí doupě | 10 komentářů »

Klikni TOPlist