Netová plantáž - fandům Sonyericssonu T300 a světa fantasy.

Archív: Květen 2004

Recenze mophun hry Syndroid

Tak a je tu další hra s podivným názvem. Syndroid? Asi vám napoví, když napíšu, že se jedná o zeď, cihličky, čili arkanoid. Tato hra je velmi oblíbená a po čase se objeví na všech zařízení. V telefonu jsem ji poprvé uviděl na Motorole v.100. Verzi pro mophun jsem objevil po delším hledání. Za to může hlavně název hry, který mi připadá matoucí.


Než vyletí kulička

mophun

Když se hra začne, na krátkou chvíli probleskne velkmi pěkný obrázek s nápisem Syndroid. Menu je na položky poněkud chudé. Výběr mezi Novou hrou, pokračováním a nastavením postačí. Co se nastavení týče můžete si nastavit jestli budou ve hře zvuky, jazyk, podívat se na nejvyšší skóre a změnit level. U toho chvilku zůstanu. Pokud totiž skončíte na nějakém vyšším levelu, máte možnost se na něj pomocí této volby dostat, samozřejmě s nulovým kontem.

pokračování

Pondělí 24. 5. 2004 | V rubrice Mophun hry | Bez komentáře »

Recenze mophun hry Revs!

Mnohé jistě překvapí název: Revs!. To přeci není typické jméno pro automobilovou hru. Nedalo mi to a podíval jsem se do anglicko-českého slovníku. Tam jsem našel, že rev znamená obrátka. A po spušťení hry budete muset zvýšit výkon na plné obrátky, abyste měli úspěch, vyhráli závod a porazili protivníky.


Příprava před startem

mophun

Po spuštění na vás vybafne přehledné menu o pěti položkách. Best times a Instrucitons můžete směle vynechat, ale položku Options nevynechávejte. Zde se totiž nastavíte nejen počet kol(4,6,8), ale i frame rate(nemám tucha k čemu) a styl řízení(doporučuji alternativní). Standartní se od alternativního liší tím, že musíte pro akceleraci držet devítku, u alternativního je na devítce brždění a akcelerace je automatická.

pokračování

Úterý 18. 5. 2004 | V rubrice Mophun hry | Bez komentáře »

Klikni TOPlist