Netová plantáž - fandům Sonyericssonu T300 a světa fantasy.

Archív: Leden 2005

Jak na nastavení infraportu


Co je to infraport:

Infraport je zařízení, které zajišťuje bezdrátový přenos informací mezi různými zařízeními. Většina nových mobilních telefonů infraport obsahuje - takové to malé černé okénko. Ke klasickému stolnímu počítači si musí infraport koupit. Hlavní výhodou infraportu je možnost spojení různých zařízení bez kabelů - z toho vyplívá, že jeden infraport se dokáže spojit s PDA i mobilem. Nemusíte tedy při změně telefonu investovat do nového kabelu. Infraport i pár nevýhod je nutná přímá viditelnost, vzdálenost nemůže být větší než cca 1,5metru.

Co je potřeba:

  • infraport - můžete si ho koupit, nebo vyrobit
  • počítač - musí být propojen s infraportem(USB, gameport, …)
  • telefon s infraportem - v našem případě Sonyericsson T300

pokračování

Čtvrtek 20. 1. 2005 | V rubrice Sonyericsson T300 | Bez komentáře »

Recenze mophun hry Captain Lunar

Captain lunar je typická hopsačka, při které se člověk báječně odreaguje. Hra začíná velkou tragédií, skoro bych řekl matrixovsky. Město Tortond leží v rozvalinách. Pouze několik vyvolených přežilo. Vítězství v nadcházející válce jim mají zajistit obří roboti. Někdo ovšem musí ty roboty postavit. A aby je někdo mohl postavit, musí někdo jiný riskovat krk a sehnat na ně díly. Hezká zápletka, nemyslíte?


Prolog:

mophun


In a galaxy not so far away, a great city lay in ruins. The zarabus and evil war driven race bent on the destruction of the universe. Have come to this planet… This city of Tortond, with only one thing on their minds. Total devastation few have survived the attacks and fled underground into hiding. The call themselves the “Rebel mest”. Determined to take back their home from the “Jar heads”, the rebels have been planning a counter strike. With help of their greatest minds. Giant mechs have been created to aid them in the upcoming war and the time to strike is now.

Zpracování:

Grafika

V grafickém zpracování je Captain lunar na špičce. Dokonale animovaný kosmohrdina si mě získal plameny raketových bot. Ufounci namačkaní v létajících talířích vypadají docela legračně. Aby levely nebyly jednotvárné, je zde několik prostředí. Ty jsou pěkně nakreslené a zvláště dřevěnné plošinky se mi vryly do srdce. Přesto je Captain lunar plynulý a dobře hratelný.

pokračování

Úterý 4. 1. 2005 | V rubrice Mophun hry | Bez komentáře »

Klikni TOPlist