Netová plantáž - fandům Sonyericssonu T300 a světa fantasy.

Tomáš Kaiser

Proč není nikdy obsazeno, když člověk vytočí špatné číslo?

Tomáš Kaiser

Kdo je Ossis?

Jmenuji se Tomáš Kaiser, před 18-ti roky jsem se narodil v Kutné Hoře. Malém městečku s úžasnými stavbami. Kromě mého města mě můžete potkat na pctuning fóru anebo mobilmanii. Mobilní telefony totiž patří mezi oblasti mého zájmu už pěkných pár let. Sám od září 2003 vlastním mobilní telefon Sonyericsson T300, do kterého jsem si nechal nahrát firmware ze Sonyericssonu T310.

Vize do budoucna

  • Chci se naučit alespoň trochu programovat, zatím ovládám základy PHP natolik, že jsem zvládnul úpravu wordpressu do této podoby.
  • Chci získat řidičské oprávnění skupiny B a stát se pilotem bezmotorových kluzáků
  • Když se naskytne příležitost, tak si pořídím McLaren F1 ;)

Zájmy & koníčky

Čas od času si zahraju dračí doupě. V současné době se po světě obřích plazů potuluji v kůži hobitího zloděje. Mám zkušensoti s hraním za Faeronova kněze, Barbara Cohena, Nekromanta Ossise, Bethan Elfku, Svatopluka Slimáka Hobita… Cohen válečník - slavný bojovník se nedožil sedmé úrovně, Bethan kouzelnice se připekla na třetí úrovni a Svatopluk Slimák nyní vypráví svým vnoučatům příběhy slavných hrdinů. Hraní za Nekromanta má styl… a spoustu odpůrců.

Patřila mi fenka jezevčíkokokršpaněla - Bobo, která v Lednu(2004) odešla do věčných lovišť. Měl jsem štěstí a teď mám dalšího skvělého hafana - Erika.

Když mám dlouhou chvíli, tak si kreslím digitálně i ručně. Nejsou to ale žádná velká díla à la Da Vinci, jsou to jen skicy a náčrtky.

Literatura & film

Mým nejoblíběnejším žánrem je fantasy literatura - Pratchett, Sapkowski a Tolkien. Mám rád ale i některé další autory např. knížky Henryka Sienkiewicze, Karla Čapka nebo Pierra Costermana

A\'tuin

Velká A’tuin

Jako milovníka fantasy literatury si mě nejvíce získal Terry Pratchett, který je znám díky své zeměplošské sérii knížek.
Zeměplocha je placatá planeta, která putuje na hřbeťe velké A’tuin (viz. obrázek). Zeměplocha je také planeta, kde se střetávají vynálezy novověku, “temno” středoveku a magie. A v neposlední řadě je to skvělá parodie současného i minulého světa, jeho principů a chování lidí. Po přečtení většiny dílů zeměplochy mě nejvíce oslovily díly s Esme Zlopočasnou, Barbarem Cohenem a všudypřítomným Smrtěm.

Pokud se někdo pokusí zeměplochu zfilmovat, tak se modlím za to, že Terry Prattchet bude mít co říct a že se postará, aby Zeměplocha nedopadla jako Pán prstenů. Kde se díly držely své předlohy jen volně. Proto mě několik věcí ve filmové Středozemi zaskočilo. Přesto je podle mého názoru film Pán prstenů obsahuje scény, které stojí za to vidět.

Mezi mé oblíbené filmy patří Pátý element, Piráti ze Silcon Valey, Appleseed a Pýcha a předsudek.

Klikni TOPlist